شتاب دهنده, شتاب دهنده بلاکچین

به شتاب دهنده محصول اولیه ارائه دهیم یا محصول نهایی؟

به شتاب دهنده محصول اولیه ارائه دهیم یا محصول نهایی؟

کارفرمایان و صاحبان ایده استارتاپی در مراحل مختلف تولید ایده اولیه تا محصول نهایی می‌توانند به شتاب دهنده ها مراجعه و از حمایت‌های مادی و معنوی آن برخوردار شوند، که در این میان ارائه محصول اولیه به شتاب دهنده باعث می‌شود تا شما بتوانید از مزایا و خدمات این مراکز همچون دسترسی به سرمایه مورد نیاز، دفتر کار، آموزش و همچنین مشاوره با افراد باتجربه بهره‌مند و خیلی سریع به هدف نهایی خود که همان تولید محصول نهایی است دست پیدا کنید. ما در این مقاله به این موضوع که به شتاب دهنده محصول اولیه ارائه دهیم یا محصول نهایی؟ خواهیم پرداخت. پس در ادامه مطلب با شتاب دهنده اکتا همراه باشید.

چه زمانی به شتاب دهنده مراجعه کنیم؟

در یک استارتاپ نوپا شما در مراحل مختلف طراحی ایده تا محصول نهایی می‌توانید به شتاب دهنده مراجعه و از خدمات مادی و معنوی آنها برخوردار شوید.

شتاب دهنده ها چه نقشی در تسریع استارتاپ ایفا می‌کنند؟

شتاب دهنده ها با امکاناتی که در اختیار صاحبان ایده قرار می‌دهند به آنها کمک می‌کنند تا بدون دغدغه مالی و با استفاده از امکانات موجود بر روی ایده خود تمرکز و به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کنند.

از خدمات متنوع شتاب دهنده برای استارتاپ ها چند مورد را نام ببرید؟

از خدمات شتاب دهنده برای استارتاپ ها می‌توان به جذب سرمایه‌گذار، بازاریابی، مشاوره، آموزش و … اشاره نمود.

به شتاب دهنده محصول اولیه ارائه دهیم یا محصول نهایی؟

شتاب دهنده ها از مهمترین فاکتورهای موفقیت یک استارتاپ به شمار می‌روند. چراکه استارتاپ ها برای موفقیت در طول زمان نیاز به شتاب دهنده ها دارد، پس چه بهتر که صاحبان ایده و کارفرمایانی که قصد راه‌اندازی ایده استارتاپی خود را دارند از همان ابتدای راه‌اندازی کسب‌وکار خود به شتاب دهنده اکتا مراجعه و از رهنمودها،  نصیحت‌ها و سرمایه‌گذاری آنها بر روی ایده استارتاپی، دفتر کار، آموزش و … استفاده و ایده خود را به واقعیت تبدیل کنند. البته توجه داشته باشید که کارفرمایان و افراد صاحب ایده در هر مرحله‌ای می‌توانند از شتاب دهنده بلاکچین برای تسریع در تولید محصول نهایی خود کمک بگیرند. اگر محصول نهایی خود را نیز به تنهایی تولید نموده‌اید می‌توانید برای ادامه فعالیت خود به شتاب دهنده ها مراجعه و از حمایت‌های آنها برای سرمایه‌گذاری ، بازاریابی محصول و تیم سازی  برخوردار شوید و از این طریق بسته به تجربیات و ارتباطاتی که این مراکز دارند خیلی سریع به موفقیت دست پیدا کنید.

شتاب دهنده ها معمولاً تمام سعی خود را انجام می‌دهند تا تیم و افراد صاحب ایده بتوانند بدون دغدغه به رشد  خود ادامه دهند به همین دلیل از مراحل اولیه را اندازی استارتاپ تا مرحله نهایی تولید محصول و پس از آن به عنوان یکی از اعضا در کنار تیم استارتاپی می‌ماند.

ارائه محصول اولیه استارتاپ به شتاب دهنده

ارائه محصول اولیه استارتاپ به شتاب دهنده

هر استارتاپی از یک ایده نوپا و فناورانه شکل می‌گیرد، بیشتر افراد صاحب ایده برای حصول موفقیت و دسترسی به سرمایه‌گذار و همچنین دسترسی سریع به امکانات به شتاب دهنده بلاکچین مراجعه و با ارائه طرح و ایده خود از امکانات مادی و معنوی این مراکز برای بهبود و رشد ایده استارتاپی خود استفاده می‌کنند به همین دلیل توصیه ما به شما این است که از همان ابتدای طراحی ایده استارتاپی خود به شتاب دهنده اکتا مراجعه کنید؛ چراکه همراهی شما از همان ابتدا راه‌اندازی ایده استارتاپی با این مراکز باعث می‌شود تا بتوانید خیلی سریع تیم سازی را بسته به نوع فعالیت خود شروع و با همفکری افراد باتجربه و صاحب ایده در کنار آموزش رایگان خیلی سریع‌تر از دیگر کارفرمایان به تولید محصول نهایی دست پیدا کنید. تحقیقات صورت گرفته نیز نشان می‌دهد آن دسته از افراد صاحب ایده و کارفرمایانی که از همان ابتدا تولید محصول اولیه با شتاب دهنده ها همکاری می‌کنند خیلی زودتر از بقیه استارتاپ ها ها به تولید محصول نهایی دست پیدا  می‌کنند که این دستیابی سریع علاوه بر کاهش هزینه‌ها باعث بازاریابی بهتر و افزایش سوددهی می‌شود.

ارائه محصول نهایی استارتاپ به شتاب دهنده

بیشتر کارفرمایان پس از آنکه محصول نهایی خود را تولید کردند برای جذب سرمایه‌گذار و بازاریابی محصول اقدام و به همین دلیل به سراغ شتاب دهنده بلاکچین می‌روند تا بتواند از خدمات آنها برای سرمایه‌گذاری، فروش و بازاریابی محصول استفاده کنند. کسب‌وکارهای نوپای استارتاپی به دلیل اینکه محصول یا خدمت نوینی را ارائه می‌کنند به شتاب دهنده برای رشد نیازمند هستند پس یکی از راه‌های رشد این نوع استارتاپ ها شتاب دهنده ها به شما می‌روند. به همین دلیل استارتاپ های نوپا پس از تولید محصول نهایی به این مراکز مراجعه و از خدمات آنها استفاده می‌کنند. ارائه محصول نهایی به شتاب دهنده باعث می‌شود تا شما بتوانید سریع‌تر به موفقیت دست پیدا کنید چراکه مراحل علمی و تحقیقاتی پروژه تمام شده و با جذب سرمایه از طریق شتاب دهنده می‌توانید محصول نهایی را به صورت انبوه تولید کنید.

به جای محصول نهایی محصول اولیه به شتاب دهنده ارائه کنید

توجه داشته باشید که ارائه محصول اولیه به شتاب دهنده و انجام بررسی‌های لازم توسط شتاب دهنده بلاکچین به شما کمک می‌کند تا بتوانید محصول ایده آلی را بسته به نیاز بازار تولید و نواقص ایده استارتاپی خود را رفع و با تیم سازی قوی از افراد هم فکر و صاحب ایده خیلی سریع‌تر به سوددهی دست پیدا کنید. فرض کنید شما محصول نهایی خود را تولید کرده‌اید ولی چون مطالعات کارشناسی بر روی آن انجام‌نشده ممکن است به شکست پروژه استارتاپی شما بی انجامد. پس مراجعه به شتاب دهنده از همان ابتدا باعث می‌شود تا بتوانید محصولی متناسب با نیاز بازار تولید و علاوه بر این از امکانات مادی و معنوی شتاب دهنده ها نیز برخوردار شوید.

نکته: مزیت عمده ارائه محصول اولیه به شتاب دهنده این است که به کسب‌وکار استارتاپی شما سرعت می‌بخشد.

خدمات شتاب دهنده ها برای استارتاپ ها

خدمات شتاب دهنده ها برای استارتاپ ها

از مجموع خدمات شتاب دهنده ها برای استارتاپ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود

  • پشتیبانی کامل از ایده استارتاپی
  • اگر شما سرمایه محدودی دارید و نمی‌توانید سرمایه مورد نیاز خود را تأمین کنید می‌توانید با ارائه محصول یا ایده اولیه خود به شتاب دهنده سرمایه مورد نیاز خود را تأمین کنید.
  • ارائه و تأمین دفتر کار
  • مشاوره
  • آموزش برای حصول نتیجه مطلوب
  • شبکه‌سازی و مهمتر از آن معرفی استارتاپ نوپا به اکوسیستم‌های کسب‌وکار
  • بازاریابی محصول
  • و …

سخن پایانی

امروز شتاب دهنده ها به عنوان مراکز توسعه اقتصادی کشورها شناخته می‌شوند که نقش بسزایی در پیشرفت استارتاپ های فناورانه و نوپا ایفا می‌کنند تا کارفرمایان و افراد صاحب ایده بدون دغدغه مالی و با امکانات مورد نیاز بتوانند استارتاپ خود را راه‌اندازی و به اهداف تعیین شده خود دست پیدا کنند، که البته در این میان برخی افراد صاحب ایده از همان ابتدا و برخی دیگر پس از تولید نهایی محصول به سراغ شتاب دهنده می‌روند. اگر شما نیز ایده خلاقانه‌ای دارید از همان ابتدا طراحی ایده با شتاب دهنده اکتا همراه شوید. ما منتظر شما هستیم تا پروژه استارتاپی تان را استارت بزنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *